Hans Zimmer z kin do komputera


Hans Zimmer skomponuje ścieżkę dźwiękową do gry komputerowej "Call of Duty: Modern Warfare 2".

Hollywoodzka gwiazda kina akcji - Sylvester Stallone, zostanie odznaczony na zbliżającym się festiwalu w Wenecji, prestiżową nagrodą w dowód uznania jego dotychczasowych zasług dla filmu. Fundacja Pauza wraz z autorami serii "Historia polskiego rocka" zaprasza na pokazy sześciu odcinków serii w kino18 oraz wystawę fotografii "Historia polskiego rocka... na fotograficznej kliszy" - Marek Karewicz "Dziwny jest ten rock", Michał Wasążnik "Generacja 80" w Galerii Pauza. W ramach wydarzenia odbędą się spotkania z bohaterami filmu oraz koncerty w Klubie Pauza. "Wielka czwórka" thrash metalu - Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax po raz pierwszy wystąpią na jednej scenie. Ich koncert w ramach Sonisphere Festival polscy fani zobaczą w środę, 16 czerwca na warszawskim lotnisku Bemowo.7 kwietnia Maciej Kurowicki, lider wrocławskiego zespołu Hurt, kończy 40 lat. Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku grupy Black Eyed Peas do piosenki "Meet Me Halfway" . Tym razem członkowie zespołu pojawiają się w różnych miejscach Układu Słonecznego. Zaplanowana na 19 kwietnia gala Fryderyków, podczas której wręczane są nagrody Akademii Fonograficznej, została odwołana z powodu żałoby narodowej. Tego dnia odbędzie się koncert "Fryderyki 2010. Artyści w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku".

Już w styczniu pierwsza odsłona nowej powieści Macieja Maleńczuka pod tytułem "Niwa".

Tom Wilkinson, Evan Rachel Wood, Kevin Kline i Alexis Bledel zagrają u boku Robin Wright Penn i Jamesa McAvoya w dramacie "The Conspirator". W piątek, 16 października, ukazał się nowy album Rammstein, "Liebe Ist Für Alle Da". Polacy z miejsca rzucili się do sklepów.

W bydgoskim Madżonga Studio trwają ostatnie prace nad nową płytą reggae'owej grupy Dubska. Album zatytułowany "Loko-Loko" ukaże się w maju. Estońska wokalistka Kerli została obwołana wschodzącą gwiazdą emo. Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Walking on Air", który promuje jej debiutancki album "Love Is Dead". W środę, 5 maja, wieczorem zakończył się 6. Festiwal Filmów Polskich w Nowym Jorku. Amerykańscy i polscy widzowie mogli oglądać najlepsze polskie produkcje i wybrać swojego faworyta.Wokalista Corey Taylor zamierza przez najbliższe półtora roku skoncentrować się na działalności z grupą Stone Sour. Jednocześnie muzyk wyznał, że przyszłość jego macierzystej kapeli, Slipknot, nie jest pewna. Aktorzy Russell Crowe i Cate Blanchett otworzyli uroczyście w środę, 12 maja, wieczorem 63. Festiwal Filmowy w Cannes. Uczestnicy ceremonii uczcili milczeniem jednego z jurorów, irańskiego reżysera Jafara Panahiego, który z powodu represji politycznych musiał zostać w kraju. Elektronika, sample i żywe instrumenty, czyli Luc razem ze swoim projektem, zagra w krakowskim Klubie Studio w piątek, 20 listopada. Jako support wystąpi Skorup oraz Dj Hopbeat.

Najseksowniejsi zagrają razem


Johnny Depp to, według tygodnika "People", najseksowniejszy obecnie mężczyzna na świecie. Już niebawem zobaczymy aktora w gorącej scenie z... Angeliną Jolie.

Piekarczyk na Syberii. Klip!


Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Nie zawrócę" w wykonaniu Marka Piekarczyka. Zdjęcia do tego klipu zostały nakręcone na Syberii.

Nowy singel Aguilery. Posłuchaj!


Christina Aguilera opublikowała w sieci pierwszy singel, który zapowiada album "Bionic". Utrzymana w tanecznym rytmie piosenka nosi tytuł "Not Myself Tonight".

Drugi album sygnowany przez Marka Sierockiego na walentynki


Drugi album z serii "I Love…", stworzonej i sygnowanej przez znanego dziennikarza i producenta muzycznego Marka Sierockiego, ukaże się 8 lutego.

Osada Vida i koszmarne sny


Pochodząca z Piekar Śląskich grupa Osada Vida przygotowała teledysk do tytułowego utworu z ostatniej płyty. Klip do "Uninvited Dreams" możecie zobaczyć tylko u nas!

nasze gabinet organizuje gówno szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne i holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od chwili codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozstawienie zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie nasze kancelaria organizuje holender szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na ułożenie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli plus pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą fundusze także w środku dowolnym regionie

zielone szkoły Warszawa

Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne i gandzia szkoły na każdą fundusze dodatkowo w środku dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego taksacja nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Gdyby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Krajowy zawodowiec majątkowy Warszawy wyceni twoją mienie nieruchome do wnętrza rodzaj miarodajny plus zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od chwili kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki także mieszkania. Własny profesjonalista majątkowy Warszawy wyceni plus budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną posiadłość. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy plus szacunek nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeżeli chcesz zapotrzebować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Polski opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni twoją dwór w środku rodzaj miarodajny oraz zawodowy. Na rynku wyceny

wycena nieruchomości Warszawa

nieruchomości istniejemy odkąd kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki plus mieszkania. Krajowy koneser majątkowy Warszawy wyceni plus budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną majątek. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy plus okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo notorycznie wszystko profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości i przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją działanie. Biegły majątkowy Gród nad Wisłą spośród naszego biura dojedzie jawnie aż do twojej siedziby okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni gród owo ciągle całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości i przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją aktywność. Opiniodawca majątkowy Gród nad Wisłą spośród naszego biura dojedzie wyraźnie aż do twojej siedziby